09:00
MS
AFC Nove Mesto
4 : 2
Psc Pezinok
Bahis Yap
09:00
MS
Scolar Resita
1 : 1
FC Ripensia Timisoara
Bahis Yap
09:10
MS
FK Novy Jicin
2 : 4
MFK Frydek Mistek
Bahis Yap
10:00
MS
ESV Parndorf
2 : 1
SV Stripfing
Bahis Yap
10:00
MS
FC Vysocina Jihlava
4 : 0
FC Sellier & Bellot Vlasim
Bahis Yap
10:00
MS
FK Slovan Galanta
1 : 0
MFK Lokomotiva Zvolen
Bahis Yap
10:00
MS
MFK Skalica
0 : 0
FC ZBROJOVKA Brno
Bahis Yap
10:00
MS
Mrks Czechowice
2 : 0
GSK Pniowek Pawlowice
Bahis Yap
10:00
MS
Polonia Bytom
1 : 3
Unia Turza Slaska
Bahis Yap
11:00
MS
Newcastle
1 : 1
CSKA Moskova
Bahis Yap
11:30
MS
Minsk
0 : 1
SLAVIA MOZYR
Bahis Yap
12:30
MS
FK Dolgoprudny
2 : 0
Sokol Saratov
Bahis Yap
13:00
MS
Sibenik
2 : 0
Lucko
Bahis Yap
13:30
MS
Sturm Graz
1 : 1
NK Domzale
Bahis Yap
14:00
MS
Mattersburg
1 : 2
SK Austria Klagenfurt
Bahis Yap
12:30
MS
Brighton
2 : 1
Derby County
Bahis Yap
15:00
MS
Wimbledon
0 : 1
Millwall
Bahis Yap
17:30
MS
Newport County
1 : 4
Man.City
Bahis Yap
13:00
MS
Rotherham United
2 : 2
S. Wednesday
Bahis Yap
15:00
MS
Aston Villa
0 : 2
West Bromwich
Bahis Yap
15:00
MS
Bolton
0 : 4
Norwich City
Bahis Yap
15:00
MS
Ipswich Town
1 : 1
Stoke
Bahis Yap
15:00
MS
Preston North End
0 : 0
Nottingham Forest
Bahis Yap
15:00
MS
Sheffield United
4 : 0
Reading
Bahis Yap
15:00
Swansea City
0 : 0
Brentford
Bahis Yap
12:30
MS
Southend United
3 : 3
Portsmouth
Bahis Yap
15:00
MS
Barnsley
2 : 1
Wycombe Wanderers
Bahis Yap
15:00
MS
Bradford City
0 : 0
Plymouth Argyle
Bahis Yap
15:00
MS
Charlton
0 : 0
Blackpool
Bahis Yap
15:00
MS
Coventry City
3 : 0
Walsall
Bahis Yap
15:00
MS
Fleetwood Town
1 : 2
Luton Town
Bahis Yap
15:00
MS
Gillingham
1 : 0
Scunthorpe
Bahis Yap
15:00
MS
Oxford United
0 : 1
Peterborough Utd.
Bahis Yap
15:00
MS
Shrewsbury Town
1 : 1
Burton Albion
Bahis Yap
13:00
MS
Notts County
1 : 0
Mansfield Town
Bahis Yap
15:00
MS
Cambridge United
0 : 0
Tranmere Rovers
Bahis Yap
15:00
MS
Carlisle United
2 : 3
MK Dons
Bahis Yap
15:00
MS
Exeter City
0 : 1
Bury
Bahis Yap
15:00
MS
F. Green Rovers
3 : 0
Yeovil Town
Bahis Yap
15:00
MS
Grimsby Town
1 : 0
Cheltenham Town
Bahis Yap
15:00
MS
Lincoln City
2 : 2
Stevenage FC
Bahis Yap
15:00
MS
Macclesfield Town
1 : 1
Colchester United
Bahis Yap
15:00
Newport County
0 : 0
Swindon Town
Bahis Yap
15:00
MS
Northampton Town
0 : 0
Crawley Town
Bahis Yap
15:00
MS
Oldham Athletic
1 : 1
Crewe Alexandra
Bahis Yap
15:00
MS
Port Vale
0 : 1
Morecambe
Bahis Yap
15:00
MS
AFC Fylde
0 : 1
Chesterfield FC
Bahis Yap
15:00
MS
Boreham Wood FC
0 : 4
Hartlepool United FC
Bahis Yap
15:00
MS
Bromley
2 : 0
Maidstone United FC
Bahis Yap
15:00
MS
Dagenham & Redbridge FC
0 : 2
Gateshead
Bahis Yap
15:00
MS
Eastleigh
2 : 1
Braintree Town FC
Bahis Yap
15:00
MS
Halifax Town
0 : 0
Aldershot Town FC
Bahis Yap
15:00
MS
Harrogate Town FC
1 : 2
Ebbsfleet United FC
Bahis Yap
15:00
MS
Havant & Waterlooville FC
2 : 3
Wrexham
Bahis Yap
15:00
MS
Leyton Orient
0 : 1
Maidenhead United FC
Bahis Yap
15:00
MS
Salford City FC
1 : 3
Dover Athletic FC
Bahis Yap
15:00
MS
Solihull Moors FC
2 : 2
Barnet FC
Bahis Yap
15:00
MS
Sutton United FC
0 : 1
Barrow AFC
Bahis Yap
14:30
MS
Hoffenheim
3 : 0
Hannover
Bahis Yap
14:30
MS
Schalke 04
0 : 0
Freiburg
Bahis Yap
14:30
MS
Stuttgart
1 : 3
RB Leipzig
Bahis Yap
14:30
MS
Wolfsburg
3 : 0
1. FSV Mainz 05
Bahis Yap
17:30
90+2'
Hertha Berlin
1 : 0
Werder Bremen
Bahis Yap
12:00
MS
1. FC Heidenheim 1846
2 : 2
Hamburg
Bahis Yap
12:00
MS
Duisburg
2 : 3
Union Berlin
Bahis Yap
12:00
MS
Ingolstadt
2 : 1
Bochum
Bahis Yap
12:00
MS
St.Pauli
1 : 2
Aue
Bahis Yap
13:00
MS
Hallescher
0 : 0
VfL Sportfreunde Lotte 1929
Bahis Yap
13:00
MS
Karlsruhe
0 : 1
Kaiserslautern
Bahis Yap
13:00
MS
SC Fortuna Cologne
1 : 3
E. Braunschweig
Bahis Yap
13:00
MS
SC Preussen 06 Munster
0 : 0
Osnabruck
Bahis Yap
13:00
MS
S. Grossaspach
3 : 2
Krefelder FC Uerdingen 05
Bahis Yap
13:00
MS
SV Meppen 1912
3 : 0
Cottbus
Bahis Yap
12:00
MS
Celta Vigo
1 : 4
Levante
Bahis Yap
15:15
MS
Rayo Vallecano
0 : 1
At.Madrid
Bahis Yap
17:30
MS
Real Sociedad
3 : 0
Leganes
Bahis Yap
19:45
Barcelona
0 : 0
Valladolid
Bahis Yap
15:00
MS
Deportivo
1 : 1
Gimnastic
Bahis Yap
17:00
MS
Elche
2 : 0
UD Extremadura
Bahis Yap
17:00
MS
Zaragoza
0 : 0
Albacete Balompie
Bahis Yap
19:00
25'
Real Oviedo
0 : 0
Alcorcon
Bahis Yap
19:30
Cadiz
0 : 0
Teneriffa
Bahis Yap
17:00
MS
Cagliari
2 : 1
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Bahis Yap
19:30
Atalanta
0 : 0
Milan
Bahis Yap
14:00
MS
Benevento
1 : 0
Cittadella
Bahis Yap
14:00
MS
Carpi FC
0 : 1
Perugia
Bahis Yap
14:00
MS
Padova
1 : 1
Foggia
Bahis Yap
17:00
MS
Ascoli
2 : 4
Unione Sportiva Salernitana 1919
Bahis Yap
13:30
MS
FC Sudtirol
4 : 0
AS Gubbio 1910
Bahis Yap
13:30
MS
SSD Vis Pesaro 1898
0 : 1
Albinoleffe
Bahis Yap
13:30
MS
SS Teramo Calcio
1 : 1
SS Monza 1912
Bahis Yap
13:30
MS
Ternana Calcio
0 : 2
US Triestina Calcio 1918
Bahis Yap
15:30
MS
Feralpisalo
3 : 0
Ravenna
Bahis Yap
15:30
MS
LR Vicenza Virtus
0 : 0
Fermana FC
Bahis Yap
15:30
MS
Renate
1 : 1
Pordenone Calcio
Bahis Yap
17:30
MS
AS Giana Erminio
1 : 1
Virtus Vecomp Verona
Bahis Yap
19:30
Rimini FC 1912
0 : 0
Imolese Calcio
Bahis Yap
19:45
Sanbenedettese
0 : 0
Fano
Bahis Yap
16:00
MS
Ol.Marsilya
2 : 0
Amiens
Bahis Yap
19:00
25'
Angers
0 : 0
Nice
Bahis Yap
19:00
25'
Monaco
1 : 0
Nantes
Bahis Yap
13:00
MS
Havelse
1 : 0
Oldenburg
Bahis Yap
13:00
MS
Oldenburg
1 : 2
Hannover 96 (A)
Bahis Yap
12:30
FSV Wacker 90 Nordhausen
0 : 0
Viktoria Berlin
Bahis Yap
12:30
MS
Optik Rathenow
1 : 0
Bischofswerda
Bahis Yap
12:30
MS
VSG Altglienicke
3 : 1
Neugersdorf
Bahis Yap
13:00
MS
Freiburg (A)
2 : 0
FK 03 Pirmasens
Bahis Yap
13:00
MS
19 Straelen
1 : 1
Wuppertaler
Bahis Yap
13:00
MS
B. Dortmund (A)
1 : 1
SC Wiedenbrück
Bahis Yap
13:00
MS
Borussia Monchengladbach II
1 : 0
SV Rodinghausen
Bahis Yap
13:00
MS
Rot Weiss Essen
2 : 0
TV Herkenrath
Bahis Yap
13:00
MS
SC Verl
1 : 1
1. FC Kaan-Marienborn
Bahis Yap
13:00
MS
Wattenscheid 09
0 : 0
Bonner
Bahis Yap
00:10
MS
S.M. De Tucuman
0 : 0
Belgrano De Cordoba
Bahis Yap
20:10
San Lorenzo
0 : 0
Newell's Old Boys
Bahis Yap
22:20
CA Patronato Parana
0 : 0
CA Aldosivi
Bahis Yap
22:20
Gymnasia La Plata
0 : 0
Defensa Y Justicia
Bahis Yap
01:00
MS
Central Cordoba Sde
1 : 0
Club Villa Dalmine
Bahis Yap
20:00
CA Brown de Adrogue
0 : 0
CA Temperley
Bahis Yap
20:00
Club Atletico Los Andes
0 : 0
Agropecuario Argentino
Bahis Yap
20:00
Ferro Carril Oeste
0 : 0
Instituto
Bahis Yap
20:00
Nueva Chicago
0 : 0
CD Santamarina Tandil
Bahis Yap
22:05
CA Sarmiento
0 : 0
Mitre Santiago Del Estero
Bahis Yap
22:30
Atletico de Rafaela
0 : 0
Arsenal De Sarandi
Bahis Yap
08:50
MS
Adelaide United FK
1 : 3
Western Sydney Wanderers FC
Bahis Yap
11:00
MS
Perth Glory
4 : 0
Brisbane Roar FC
Bahis Yap
11:00
MS
LASK Linz
6 : 0
St. Pölten
Bahis Yap
11:00
MS
Inter Bakü
2 : 1
FK SUMGAYIT
Bahis Yap
13:30
MS
Zira FK
0 : 0
Neftchi
Bahis Yap
14:05
EAST RIFFA
0 : 0
AL HIDD
Bahis Yap
15:30
AL-RIFAA
0 : 0
AL-MUHARRAQ SC
Bahis Yap
15:30
MS
AL-SHABBAB
4 : 0
AL Hala
Bahis Yap
17:00
MS
KV Kortrijk
1 : 2
Royal Charleroi
Bahis Yap
19:00
25'
KV Oostende
0 : 0
Eupen
Bahis Yap
19:00
25'
Zulte
0 : 0
ST. Truidense VV
Bahis Yap
19:30
KV RS Waasland Beveren
0 : 0
KAA Gent
Bahis Yap
16:00
MS
Oud-Heverlee Leuven
3 : 0
VC Westerlo
Bahis Yap
19:30
Union Saint-Gilloise
0 : 0
KSV Roeselare
Bahis Yap
21:00
Sao Luiz RS
0 : 0
Avenida RS
Bahis Yap
22:00
Novo Hamburgo RS
0 : 0
Sao Jose RS
Bahis Yap
19:00
24'
Tombense MG
2 : 1
Villa Nova MG
Bahis Yap
21:00
Atletico MG
0 : 0
Tupi MG
Bahis Yap
18:30
AD Sao Caetano SP
1 : 4
CA Bragantino
Bahis Yap
23:00
Gremio Novorizontino
0 : 0
Ponte Preta SP
Bahis Yap
19:00
25'
Nautico PE
1 : 1
Flamengo de Arcoverde PE
Bahis Yap
19:00
15'
Abc RN
0 : 0
Crb Al
Bahis Yap
19:00
25'
Sergipe SE
0 : 0
Botafogo PB
Bahis Yap
19:00
24'
Vitoria BA
1 : 0
Ceara CE
Bahis Yap
21:30
Altos Pi
0 : 0
Confianca SE
Bahis Yap
10:30
MS
BOTEV VRATSA
1 : 0
FC Vitosha Bistrica
Bahis Yap
13:00
MS
Cherno More Varna
2 : 0
CSKA Sofya
Bahis Yap
15:30
MS
Botev Plovdiv
1 : 0
PFK Slavya Sofya
Bahis Yap
17:00
JS Saoura
0 : 0
CS Constantine
Bahis Yap
17:00
MS
JS Saoura
2 : 0
DRB Tadjenant
Bahis Yap
14:00
MS
1 FC Slovacko
2 : 0
MFK Karniva
Bahis Yap
14:00
MS
1 FK Pribram
3 : 2
FC Fastav Zlin
Bahis Yap
14:00
MS
Bohemians Prag 1905
0 : 1
SK Sigma Olomouc
Bahis Yap
16:00
MS
FC Banik Ostrava
2 : 1
FC Slovan Liberec
Bahis Yap
15:00
MS
FC Nordsjælland
2 : 1
Hobro IK
Bahis Yap
00:15
MS
CD El Nacional
1 : 3
SD Aucas
Bahis Yap
20:00
CD Olmedo
0 : 0
CD America de Quito
Bahis Yap
22:15
CD Universidad Catolica
0 : 0
LDU Quito
Bahis Yap
14:00
MS
Moghreb Athletic de Tetouan
1 : 1
Ittihad Tanger
Bahis Yap
14:00
MS
Mouloudia Club of Oujda
2 : 1
Kawkab Athletic Club of Marrakech
Bahis Yap
16:00
MS
Chabab Rif AL Hoceima
3 : 1
Olympique Club of Khouribga
Bahis Yap
14:30
MS
Newtown
3 : 2
Caernarfon Town FC
Bahis Yap
14:30
MS
TNS
2 : 2
Barry Town United FC
Bahis Yap
14:30
MS
Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC
3 : 0
Llandudno FC
Bahis Yap
19:00
23'
Deportivo Iztapa
0 : 0
Xelaju
Bahis Yap
21:00
Municipal
0 : 0
CD Chiantla
Bahis Yap
22:00
Deportivo Guastatoya
0 : 0
Deportivo Siquinala
Bahis Yap
23:00
Csd Coban Imperial
0 : 0
Comunicaciones
Bahis Yap
14:00
MS
Rijeka
0 : 0
Hajduk Split
Bahis Yap
16:30
MS
HNK Gorica
2 : 2
Inter Zapresic
Bahis Yap
14:00
MS
Jamshedpur FC
1 : 4
FC Pune City
Bahis Yap
08:30
MS
Aizawl FC
1 : 2
Mohun Bagan AC
Bahis Yap
11:30
MS
Gokulam Kerala FC
1 : 1
Indian Arrows
Bahis Yap
17:30
MS
Alkmaar
3 : 0
Venlo
Bahis Yap
18:45
39'
Heerenveen
2 : 0
PSV
Bahis Yap
18:45
40'
Heracles
1 : 0
Fortuna Sittard
Bahis Yap
19:45
Vitesse
0 : 0
Willem II
Bahis Yap
12:00
MS
FC Pars Jonoubi Jam
3 : 1
FC Nassaji Mazandaran
Bahis Yap
15:00
MS
Aberdeen
2 : 2
St Mirren
Bahis Yap
15:00
MS
Hibernian
2 : 0
Hamilton Academical FC
Bahis Yap
15:00
MS
Livingston FC
1 : 2
Dundee
Bahis Yap
15:00
MS
Rangers
0 : 0
St Johnstone FC
Bahis Yap
15:00
MS
Alloa Athletic
0 : 2
Partick Thistle
Bahis Yap
15:00
MS
Dunfermline
1 : 0
Inverness CT
Bahis Yap
15:00
MS
Greenock Morton FC
0 : 0
Ayr United
Bahis Yap
15:00
MS
Queen Of The South
0 : 1
Dundee United
Bahis Yap
15:00
Ross County
0 : 0
Falkirk
Bahis Yap
15:00
MS
Airdrieonians
0 : 1
Brechin City
Bahis Yap
15:00
East Fife
0 : 0
Stenhousemuir
Bahis Yap
15:00
MS
Montrose
2 : 0
Forfar Athletic
Bahis Yap
15:00
MS
Raith Rovers
0 : 1
Arbroath
Bahis Yap
15:00
MS
Stranraer
0 : 3
Dumbarton
Bahis Yap
15:00
MS
Clyde Bank
1 : 0
Albion Rovers
Bahis Yap
15:00
MS
Cowdenbeath
2 : 4
Annan Athletic
Bahis Yap
15:00
Edinburgh City
0 : 0
Berwick Rangers
Bahis Yap
15:00
MS
Elgin City
3 : 2
Stirling Albion
Bahis Yap
15:00
MS
Peterhead
2 : 1
Queen's Park
Bahis Yap
19:25
Connah's Quay Nomads FC
0 : 0
Edinburgh City
Bahis Yap
14:00
MS
Hapoel Raanana FC
0 : 0
Hapoel Tel Aviv FC
Bahis Yap
16:00
MS
FC Ashdod
2 : 1
Bnei Sakhnin FC
Bahis Yap
16:15
MS
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
4 : 2
Hapoel Hayfa FC
Bahis Yap
18:30
Maccabi Tel Aviv FC
2 : 0
Ironi Kiryat Shmona FC
Bahis Yap
13:00
MS
AIK
1 : 0
Jönköping Södra
Bahis Yap
13:00
MS
Orgryte IS
2 : 0
Norrby IF
Bahis Yap
13:00
MS
BK Haecken
6 : 1
IK Brage
Bahis Yap
13:00
MS
FC Rosengaard 1917
1 : 3
Brommapojkarna
Bahis Yap
15:00
MS
Karlstad BK
1 : 2
IK Sirius FK
Bahis Yap
18:00
69'
Luzern
0 : 1
FC Lugano
Bahis Yap
18:00
69'
St. Gallen 1879
0 : 2
Thun
Bahis Yap
16:00
MS
FC Lausanne-Sport
1 : 0
FC Rapperswil-Jona
Bahis Yap
16:30
MS
FC Schaffhausen
1 : 2
SC Kriens
Bahis Yap
18:00
65'
Servette FC
0 : 0
FC Wil 1900
Bahis Yap
04:35
MS
Kawasaki Frontale
1 : 0
Urawa Red Diamonds
Bahis Yap
13:45
MS
AL Duhail SC
1 : 0
Al-Sailiya
Bahis Yap
16:10
MS
Al-Sadd
6 : 2
Al-Khoor
Bahis Yap
15:00
MS
Apoel Nicosia
2 : 2
AEK Larnaka
Bahis Yap
16:00
MS
Paralimniou
1 : 1
Pafos FC
Bahis Yap
17:00
MS
Alki Oroklinis
1 : 3
Apollon Limassol
Bahis Yap
20:15
Millonarios FC
0 : 0
Atletico Huila
Bahis Yap
22:00
America Cali
0 : 0
Independiente Medellin
Bahis Yap
22:30
Alianza Petrolera
0 : 0
Once Caldas
Bahis Yap
00:00
Santos
0 : 0
Cartagines
Bahis Yap
13:50
MS
Al-Arabi
0 : 2
Al Kuveyt SC
Bahis Yap
13:50
MS
AL Nasr Kuwait
2 : 0
AL-Shabab
Bahis Yap
13:00
MS
Debrecen
2 : 1
Ferençvaroş TC
Bahis Yap
16:00
MS
Diosgyör
2 : 1
Budapeşte Honved FC
Bahis Yap
16:00
MS
Haladas
1 : 2
Mezokovesd SE
Bahis Yap
16:00
MS
Kisvarda FC
0 : 0
Paksi SE
Bahis Yap
16:00
MS
Puskas Akademia FC
0 : 1
Ujpest FC
Bahis Yap
18:30
MTK Budapeşte FC
0 : 3
Vidi FC
Bahis Yap
13:00
MS
Kedah
4 : 0
Kl Felda United FC
Bahis Yap
13:00
MS
Melaka
1 : 1
Pahang FA
Bahis Yap
13:00
MS
Pknp FC
2 : 3
Petaling Jaya City FC
Bahis Yap
13:00
MS
ST Andrew FC
1 : 2
Hibernians
Bahis Yap
13:00
MS
Valetta
3 : 3
Senglea Athletic
Bahis Yap
15:00
MS
Hamrun Spartans FC
0 : 1
Mosta FC
Bahis Yap
15:15
MS
Floriana FC
0 : 1
Qormi FC
Bahis Yap
01:00
MS
Ca Monarcas Morelia
2 : 3
Monterrey
Bahis Yap
03:00
MS
Puebla FC
1 : 1
Pachucha
Bahis Yap
03:06
MS
Xolos de Tijuana
3 : 0
Tiburones Rojos del Veracruz
Bahis Yap
23:00
Cruz Azul
0 : 0
Club Santos Laguna
Bahis Yap
14:00
MS
Ismaily Sc
3 : 2
Nogoom El Mostakbal
Bahis Yap
17:00
MS
El-Entag El-Harby
0 : 1
El Ahly
Bahis Yap
21:45
San Lorenzo
0 : 0
Deportivo Santani
Bahis Yap
23:45
Club River Plate Asuncion
0 : 0
Libertad Asuncion
Bahis Yap
01:00
MS
Alianza Lima
3 : 0
Sport Boys
Bahis Yap
18:15
46'
Deportivo San Martin
0 : 0
UTC De Cajamarca
Bahis Yap
20:30
Deportivo Binacional
0 : 0
Cesar Vallejo
Bahis Yap
22:45
Carlos Mannucci
0 : 0
Ayacucho FC
Bahis Yap
14:30
MS
J. Bialystok
1 : 0
Wisla Plock
Bahis Yap
17:00
MS
Zaglebie Sosnowiec
3 : 2
Arka Gdynia
Bahis Yap
19:30
Korona Kielce
0 : 0
Lechia Gdansk
Bahis Yap
15:30
MS
Nacional
4 : 0
Feirense
Bahis Yap
18:00
64'
Vitoria Guimaraes
1 : 0
Portimonense
Bahis Yap
20:30
Porto
0 : 0
Vitoria
Bahis Yap
11:00
MS
Varzim
0 : 1
SL Benfica B
Bahis Yap
15:00
MS
CD Cova Piedade
1 : 1
Penafiel
Bahis Yap
17:00
MS
Famalicao
3 : 2
Academico de Viseu FC
Bahis Yap
12:00
MS
AFC Hermannstadt
0 : 1
Universitatea Craiova 1948 CS
Bahis Yap
18:00
65'
FC CFR 1907 Cluj
1 : 0
FC Astra Ploieşti
Bahis Yap
12:00
MS
OFK Backa Palanka
0 : 3
Partizan
Bahis Yap
13:00
MS
FK Macva Sabac
0 : 1
Mladost L
Bahis Yap
13:00
MS
FK Proleter Novi Sad
0 : 0
FK Radnik Surdulica
Bahis Yap
14:00
MS
Radnicki Nis
2 : 0
FK Cukaricki
Bahis Yap
15:00
MS
FK Crvena Zvezda
4 : 0
Vojvodina
Bahis Yap
13:00
MS
AS Trencin
3 : 0
FK Senica
Bahis Yap
13:00
MS
MFK Ruzomberok
4 : 0
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Bahis Yap
13:00
MS
MFK Zemplin Michalovce
1 : 0
SKF Sered
Bahis Yap
13:00
MS
MSK Zilina
1 : 1
FC Spartak Trnava
Bahis Yap
13:00
MS
Nitra
1 : 3
FK Zeleziarne Podbrezova
Bahis Yap
15:00
MS
DAC Dunajska Streda
0 : 1
SK Slovan Bratislava
Bahis Yap
15:00
MS
Deportes Iquique
0 : 0
Curico Unido
Bahis Yap
21:30
U. Chile
0 : 0
Cobresal
Bahis Yap
00:00
U. Concepcion
0 : 0
Everton De Vina
Bahis Yap
21:00
Deportes Magallanes
0 : 0
San Luis De Quillota
Bahis Yap
21:00
Deportes Puerto Montt
0 : 0
Nublense
Bahis Yap
21:00
Santiago Morning
0 : 0
Melipilla
Bahis Yap
00:00
Cobreloa
0 : 0
Club De Deportes Temuco Sadp
Bahis Yap
10:30
MS
Akhisar
0 : 0
Ankaragücü
Bahis Yap
13:00
MS
Bursaspor
0 : 2
Rizespor
Bahis Yap
16:00
MS
Fenerbahçe
1 : 1
Konyaspor
Bahis Yap
10:30
MS
Hatayspor
1 : 1
Adana Demir
Bahis Yap
10:30
MS
Umraniyespor
2 : 0
Balıkesirspor
Bahis Yap
13:00
MS
Altay
1 : 0
Boluspor
Bahis Yap
10:30
MS
Bugsaşspor
1 : 0
Bandırmaspor
Bahis Yap
10:30
MS
Manisa Büyükşehir Belediyespor
4 : 0
Tarsus İY
Bahis Yap
10:30
MS
Tuzlaspor
1 : 3
Menemen
Bahis Yap
10:30
MS
Bodrum Belediye Bodrumspor
1 : 1
Niğde Belediyespor
Bahis Yap
10:30
MS
Demirspor
0 : 1
Samsunspor
Bahis Yap
10:30
MS
Eyüpspor
1 : 3
Keçiörengücü
Bahis Yap
10:30
MS
Sile Yildizspor
1 : 3
Hekimoglu Trabzon
Bahis Yap
10:30
MS
Tire 1922 Spor
0 : 0
Artvin Hopaspor
Bahis Yap
10:30
MS
Bergama Belediyespor
0 : 1
Düzcespor
Bahis Yap
10:00
MS
Trabzon
2 : 0
Muğlaspor
Bahis Yap
08:00
MS
Akhisar Belediye Gençlik ve Spor U21
2 : 1
MKE Ankaragucu
Bahis Yap
08:00
MS
Bursaspor
4 : 0
Caykur Rizespor
Bahis Yap
09:00
MS
Fenerbahce
3 : 1
Atiker Konyaspor 1922
Bahis Yap
07:00
MS
Umraniyespor
2 : 1
Balıkesirspor U21
Bahis Yap
09:00
MS
Altay SK
1 : 2
Boluspor U21
Bahis Yap
20:00
Juventud de las Piedras
0 : 0
Fenix
Bahis Yap
20:00
Liverpool Montevideo
0 : 0
Club Nacional de Football
Bahis Yap
20:00
Rampla Juniors
0 : 0
Progreso
Bahis Yap
22:30
Montevideo Wanderers
0 : 0
CA River Plate
Bahis Yap
17:00
MS
Panathinaikos
1 : 0
Asteras
Bahis Yap
17:30
MS
Giannina
0 : 2
Atromitos
Bahis Yap
13:00
MS
Ergotelis
1 : 0
Aoc-Kissamikos
Bahis Yap
03:50
MS
Sydney Kings
89 : 84
Cairns Taipans
Bahis Yap
08:50
MS
Brisbane Bullets
84 : 78
New Zealand Breakers
Bahis Yap
16:00
MS
Vienna DC Timberwolves
75 : 77
Oberwart Gunners
Bahis Yap
18:00
BSC Furstenfeld Panthers
62 : 73
Ece Bulls Kapfenberg
Bahis Yap
18:00
Flyers Wels
72 : 58
Traiskirchen Lions
Bahis Yap
18:00
Swans Gmunden
70 : 72
BK Dukes Klosterneuburg
Bahis Yap
16:00
MS
Minas Tenis Clube
86 : 103
Franca SP
Bahis Yap
17:00
MS
Levallois Metropolitans
79 : 86
Jl Bourg Basket
Bahis Yap
19:30
Strasbourg IG
0 : 0
Limoges Csp
Bahis Yap
18:00
FC Barcelona Lassa
74 : 52
Iberostar Tenerife
Bahis Yap
20:30
Real Madrid
0 : 0
Divina Seguros Joventut
Bahis Yap
18:20
Hapoel Beer Sheva
26 : 53
Ironi Ness Ziona
Bahis Yap
15:04
MS
Boras Basket
84 : 79
Wetterbygden Stars
Bahis Yap
15:04
MS
Koping Stars
85 : 73
KFUM Nassjo
Bahis Yap
17:00
MS
Virtus Bologna
91 : 102
Cremona Basket
Bahis Yap
20:00
Dinamo Sassari
0 : 0
New Basket Brindisi
Bahis Yap
18:00
Latina Basket
62 : 49
Npc Rieti Pallacanestro
Bahis Yap
06:00
Kt Sonicboom
104 : 108
Et Land Elephants
Bahis Yap
06:00
MS
Lg Sakers
92 : 87
Goyang Orions
Bahis Yap
08:00
MS
Samsung Thunders
80 : 77
Kcc Egis
Bahis Yap
13:00
MS
Anadolu Efes İstanbul
78 : 70
Beşiktaş JK
Bahis Yap
16:00
MS
Fenerbahce Istanbul
73 : 65
Türk Telekom
Bahis Yap
12:00
MS
BC Cherkasski Mavpy
110 : 95
BC Odessa
Bahis Yap
14:00
MS
Kyiv-Basket
60 : 65
BC Khimik Yuzny
Bahis Yap